Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to znam to ksiądz Rasputin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Winiarski.Jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Księdzu Ryszardowi za głos w tak ważnej sprawie. I podpisuję się pod jego tekstem, bo podobnie myślę. Zachęcam braci Kapłanów do solidarności z Ks. Ryszardem. Ks. Marian Duma /Dajcie wyraz/
Ja też zachęcam. Dosyć dyktatu Watykanu. Pora na nasz narodowy, patriotyczny Kościół. Tak jak w Anglii. Tam głową Kościoła jest królowa. W Polsce byłby Duda. On jest pięć razy bardziej katolicki niż papież Franciszek. Pora sformalizować to co jest już faktem. Polski KK już dawno nie jest katolicki tylko nacjonalistyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z Dorohuska: "Nie przyjmę ich" Oczywista oczywistość, że oprócz gosposi na plebanię nikt nie wejdzie. A tak na marginesie - Rycho to panisko - parafia to on [wydaje mu się] , a może członkowie parafii przyjmą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak nie chce to niech nie bierze jego prawo a ja bym takich Syryjczyków skierował do prac interwencyjnych w gospodarstwach rolnych mamy już dosyć krajowych obiboków którzy nic nie wnoszą do gospodarki a zasiłki i opieka zdrowotna im się należy całe szczęście że wyemigrowało od nas za chlebem kilka milionów ludzi bo katastrofa humanitarną byśmy mieli na miejscu
  Nie chcę owielać stereotypów, ale podobno uchodźćy nie są zainteresowani pracą, tylko socjalem. Mamy wśród własnych rodaków wystarczająco dużo takiego robactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z Dorohuska: "Nie przyjmę ich"... Sknerus jeden.A tyle sukienkowi plotą o pomocy bliźnim..
ogarnijcie sie ludzie.Dajcie spokoj temu Ksiedzu.Jak ktos cos inteligentnego napisze,madrego,to odrazu trzeba po nim pojechac.ma racje.ja go podziwiam,ze tyle tu wytrzymal i madrze mowi.szacunek  
Proboszcz z Dorohuska nie zna Ewangelii - widocznie dla "krzewienie" chrześcijanizmu "potrza" mu tylko kasy od własnych - strzyżonych regularnie - owieczek Tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak nie chce to niech nie bierze jego prawo a ja bym takich Syryjczyków skierował do prac interwencyjnych w gospodarstwach rolnych mamy już dosyć krajowych obiboków którzy nic nie wnoszą do gospodarki a zasiłki i opieka zdrowotna im się należy całe szczęście że wyemigrowało od nas za chlebem kilka milionów ludzi bo katastrofa humanitarną byśmy mieli na miejscu
ciekawe jakby postapili z chrzescijanami?znacie ich religie,ze tak piszecie?czemu obrazacie ksiedza,ktory tylko wyrazil swoje zdanie na ten temat?zapewne ma duza wiedze na temat tej religii,mnie tylko dziwi jedno..sposrod tych wszystkich uchodzcow,tzn.kobiet mezczyzn,dzieci,mezczyzni zostaja rozplynieci,tego nikt nie kotroluje..ja jak lecialam do hiszpanii mialam bardziej szczegolowa kontrole..powtorka 11 wrzesnia..czemu stany nie wezma emigrantow?Skat te wojny?terroryzm?przesladowania chrzescijan?najlepiej niech polacy beda mieszkali,pracowali za granica,a u nas muzulmanie zamieszkaja,zamiast katolickiego kraju bedzie islam,szybko zapominamy,o ty o co walczyli nasi przodkowie...BOG,HONOR,OJCZYZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jakby postapili z chrzescijanami?znacie ich religie,ze tak piszecie?czemu obrazacie ksiedza,ktory tylko wyrazil swoje zdanie na ten temat?zapewne ma duza wiedze na temat tej religii,mnie tylko dziwi jedno..sposrod tych wszystkich uchodzcow,tzn.kobiet mezczyzn,dzieci,mezczyzni zostaja rozplynieci,tego nikt nie kotroluje..ja jak lecialam do hiszpanii mialam bardziej szczegolowa kontrole..powtorka 11 wrzesnia..czemu stany nie wezma emigrantow?Skat te wojny?terroryzm?przesladowania chrzescijan?najlepiej niech polacy beda mieszkali,pracowali za granica,a u nas muzulmanie zamieszkaja,zamiast katolickiego kraju bedzie islam,szybko zapominamy,o ty o co walczyli nasi przodkowie...BOG,HONOR,OJCZYZNA
kasiu kiedy ostatnio byłaś na triduum paschalnym? Co sądzisz o paruzji? Pytasz czy znamy ich religię? A czy ty znasz religię katolicką? W czym się różni od prawosławia? Czemu nie jesteśmy polsko-katolikami, tylko katolikami rzymskimi? Polska może jest krajem ludzi ochrzczonych, ale te 15-20% katolików  to mniej niż jedna piąta wszystkich polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiu chciwy na kasę zostawił ten łakomy kąsek samorządowi ? Na każdego przyjętego do kasy opiekunów wpłynie miesięcznie 1400 PLN. Jest co zwinąć i dać dyla jak to kiedyś już się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem tego księdza. To bardzo miły i serdeczny człowiek, w dodatku jak to się mówi "niegłupi". Po raz kolejny to się potwierdziło.
Ja nie znam tego księdza,ale tok jego myślenia podoba mi się.Cenię za odwagę w wyrażaniu swoich poglądów,czy zdania na dany temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorohusk to nie Zamojszczyzna tylko  chełmskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...